• O Szkole

• Na Zespół Szkół im. Armii Krajowej w Brańsku składają się następujące typy szkół: Szkoła Podstawowa, Liceum Ogólnokształcące i Branżowa Szkoła Pierwszego Stopnia. Zespół Szkół im. Armii Krajowej w Brańsku ul. Armii Krajowej 17-120 Brańsk tel. (85) 7375 012.

Gmach Zespołu Szkół w Brańsku to kompleks połączonych ze sobą trzech budynków: tzw. starej szkoły, nowej oraz hali sportowej. Placówka edukacyjna dookoła jest otoczona zielenią z pełnowymiarowym stadionem lekkoatletycznym.

Zespół Szkół im. Armii Krajowej obecnie stanowią:

• Szkoła Podstawowa - 287 uczniów
          • Liceum Ogólnokształcące - 20 uczniów
          • Oddziały przedszkolne - 71 przedszkolaków
          • Branżowa Szkoła I Stopnia -15
          • Grono Pedagogiczne - 40 nauczycieli

W sumie w Zespole Szkół im. Armii Krajowej w Brańsku uczy się 397 uczniów w 21 oddziałach.

Dyrektor                                                                  Vice Dyrektor

Marek Michałowski                                                    Anna Skowrońska